Apbedījumi pašvaldības kapsētās

SIA "Jelgavas novada KU", veicot Jelgavas novada pašvaldības kapsētu apsaimniekošanu, apkopo un publicē informāciju par kapsētās apglabātajām personām, apglabāšanas laiku un kapsētu, kurā persona ir apglabāta.

Mirušā vārds, uzvārds

Dzimšanas gads

Kapsēta

Pagasts

Apbedīšanas datums

Laiks

Tālivaldis Krācējs1928LielsesavasSesavas12.05.201812.00
Vitālijs Bartoševičs1951LīvbērzesLīvbērzes09.05.201811.00
Marija Vagele1929KalnciemaValgundes09.05.201811.00
Māris Semenjuks1946BērzkrogaJaunsvirlaukas08.05.201812.00
Valdis Zariņš1942PučuValgundes08.05.201812.00
Ausma Valdmane1940SlimpjuJaunsvirlaukas05.05.201818.00
Nikolajs Karpovs1944VilciņuElejas05.05.201816.00
Smuidra Berķīte1942GauriņuZaļenieku05.05.201812.00
Mihails Podorskis1967GauriņuZaļenieku03.05.201814.00
Jānis Osis1962SlimpjuJaunsvirlaukas03.05.201811.00
Silvija Kukaine1951HercogaValgundes02.05.201817.00
Ģirts Pajats1978HercogaValgundes02.05.201816.00
Raimonds Iņķis1950SpāruGlūdas02.05.201813.00
Avivs Jegorovs1958KalnanšuSvētes26.04.201816.00
Drosma Ilona Gruze1931KalnciemaValgundes26.04.201812.00
Antons Jodenis1936PeitiņuValgundes25.04.201812.00
Aina Bērziņa1959ZaļeniekuZaļenieku21.04.201815.00
Eļzbeta Meidusa1938VilcesVilces21.04.201813.00
Ilga Zāģere1936LielvircavasPlatones20.04.201816.00
Elza Bedre1930LielvircavasPlatones20.04.201814.00
Jānis Nekrašs1937BērzkrogaJaunsvirlaukas19.04.201816.00
Līga Pole1937BrakšķuSesavas19.04.201814.00
Imants Dulbergs1936KalnciemaValgundes18.04.201815.00
Juris Zunda1975LīvbērzesLīvbērzes18.04.201814.00
Vladimirs Batura1943KažmeruGlūdas18.04.201812.00
Sarmīte Liepa1938VilcesVilces14.04.201813.00
Mārtiņš Helvigs1933JaunciemaLīvbērzes14.04.201811.00
Vilis Ziemelis1937KalnciemaValgundes13.04.201814.00
Zigrīda Miklone1932VilcesVilces13.04.201814.00
Jānis Vēdzele1947RozīšuGlūdas12.04.201816.00
Laimonis Lapiņš1939LielvircavasPlatones12.04.201814.00
Valērijs Jakovļevs1956ZaļeniekuZaļenieku12.04.201812.00
Aivars Frinds1942JaunāValgundes11.04.201816.00
Antons Guls1943JačūnuVircavas11.04.201816.00
Paula Bartoška2018PoķuVircavas11.04.201814.00
Viktors Drēviņš1960LielplatonesLielplatones11.04.201813.00
Marija Vītiņa1949LīvbērzesLīvbērzes10.04.201816.00
Liene Lūse1940LoņuGlūdas10.04.201814.00
Jānis Maļavkins1934ZaļeniekuZaļenieku09.04.201814.00
Felicija Voitehoviča1937EžuSesavas08.04.201814.00
Ilze Viļuma1931ZaļeniekuZaļenieku07.04.201813.00
Leonarda Čakša1944BērzkrogaJaunsvirlaukas07.04.201814.30
Ņina Jevīte1947MūrniekuElejas07.04.201812.00
Aleksandrs Mazurs1986MūrniekuElejas06.04.201812.00
Antoņina Kovša1927KalnciemaValgundes06.04.201812.00
Maija Jefimova1947PeitiņuValgundes06.04.201811.00
Marija Jakutoviča1927JačūnuVircavas05.04.201814.00
Georgijs Jakovļevs
1946ZaļeniekuZaļenieku05.04.201812.00
Natālija Gribule1931LielvircavasPlatones31.03.201816.00
Rita Antanāviča1942SproģuElejas31.03.201812.00
Aldis Šeļikovs1970SvētesSvētes31.03.201810.30
Jānis Līberts1936KažmeruGlūdas29.03.201814.00
Sergejs Krasnovs1964LīvbērzesLīvbērzes29.03.201814.00
Elza Mežotne1930KalnanšuSvētes29.03.201813.00
Ausma Reinberga1925ĀpšūtuJaunsvirlaukas29.03.201811.00
Poļina Tuļinova1926SilaVilces28.03.201815.30
Jevgenijs Mihaļkevičs1966SpāruGlūdas27.03.201814.00
Tadeušs Davidovičs1957KalnciemaValgundes27.03.201814.00
Anna Bogdanova1962KalnciemaValgundes27.03.201812.00
Jevgenija Lielcepure1944EžuSesavas27.03.201812.00
Sandis Zvilna1981SvētesSvētes24.03.201816.00
Vilke Cilke1941KalnciemaValgundes24.03.201814.00
Jānis Eliass1928StrupdeguņuPlatones23.03.201814.00
Melita Rūdele1924SvētesSvētes22.03.201816.00
Glafira Tankovida1927KažmeruGlūdas22.03.201813.00
Aleksandrs Karpenko1938SvētesSvētes22.03.201812.00
Vilnis Folkmanis1961JaunciemaLīvbērzes21.03.201812.00
Osips Matusevičs1945ĀpšūtuJaunsvirlaukas20.03.201812.00
Jevgenijs Ivanovs1958PeitiņuValgundes17.03.201811.00
Velta Rutkovska1928ZaļeniekuZaļenieku16.03.201816.00
Valentina Nikitina1935JačūnuVircavas16.03.201811.00
Velta Apfelbauma1934KalnanšuSvētes10.03.201814.00
Genovefa Ausmane1929LīvbērzesLīvbērzes10.03.201813.00
Lilija Krauze1948SilaVilces10.03.201813.00
Alaksandrs Gorodeckis1925ZaļeniekuZaļenieku09.03.201815.00
Nikolajs Litčenko1955VimbuJaunsvirlaukas09.03.201814.30
Svetlana Ozoliņa1973StrupdeguņuPlatones09.03.201814.00
Gunārs Ādams1927VaiteņuVilces08.03.201815.00
Jons Bespalovs1950MūrniekuElejas08.03.201814.00
Antonija Hāzenfusa1942KalnanšuSvētes08.03.201813.00
Smaida Tildere1929VilcesVilces08.03.201812.00
Vilnis Sauka1945KalnciemaValgundes04.03.201815.30
Jozs Masonis1945LielsesavasSesavas04.03.201813.00
Elga Stūrīte1935RozīšuGlūdas03.03.201814.00
Dagnija Skotele1944PoķuVircavas02.03.201813.00
Maiga Kalniņa1935JaunciemaLīvbērzes02.03.201812.00
Elvijs Goldbergs1991ĀpšūtuJaunsvirlaukas28.02.201815.00
Karina Ivanova1985BērzkrogaJaunsvirlaukas24.02.201812.00
Solomeja Mirončika1925SvētesSvētes24.02.201811.00
Imants Jansons1929SvētesSvētes23.02.201816.30
Aldis Jevdokimovs1965BērzkrogaJaunsvirlaukas23.02.201816.00
Pēteris Kneižis1959JačūnuVircavas23.02.201813.00
Vladimirs Koržeņevskis1956KalnciemaValgundes23.02.201813.00
Zidonija Spodra Gavrilova1935HercogaValgundes23.02.201812.00
Anna Zariņa1937ŪziņuZaļenieku21.02.201814.00
Anita Kapceiska1968LoņuGlūdas19.02.201813.00
Jevgeņijs Vonda1945KalnciemaValgundes18.02.201814.00
Dzintars Zunde1947JaunciemaLīvbērzes16.02.201814.00
Staņislavs Kuraga1930LielsesavasSesavas14.02.201817.00
Raisa Daņilova1930KalnciemaValgundes14.02.201812.00
Dzintra Kūlmane1944HercogaValgundes13.02.201813.00
Hermīne Rumberga1933BaznīcasElejas10.02.201812.00
Vilma Cielava1931KažmeruGlūdas09.02.201812.00
Grigorijs Bezzubovs1936LielvircavasPlatones09.02.201811.30
Aleksandra Guseva1957ZaļeniekuZaļenieku08.02.201815.00
Andrejs Lācis1949PoķuVircavas07.02.201813.00
Monika Hausmane1936MūrniekuElejas07.02.201812.00
Viktors Aļisovs1957ĀpšūtuJaunsvirlaukas06.02.201814.00
Valentīna Ērgle1941KalnciemaValgundes06.02.201812.00
Valentīna Šindina1931ZaļeniekuZaļenieku04.02.201814.00
Aina Mūrniece1937LielvircavasPlatones02.02.201813.00
Jānis Bergmanis1939KavužasVircavas02.02.201811.00
Taisija Šišalova1931BērzkrogaJaunsvirlaukas01.02.201813.00
Janīna Neilande1929LoņuGlūdas30.01.201815.00
Normunds Šneiders1967SvētesSvētes30.01.201813.00
Staņislava Gajevska1936SpāruGlūdas29.01.201813.00
Staņislava Useviča1935MigaļasVircavas27.01.201813.00
Ausma Toma1939VilcesVilces26.01.201813.00
Vladimirs Čušnikovs1954SkroderuElejas25.01.201816.00
Markuss Zeime2017ZaļeniekuZaļenieku24.01.201813.00
Adolfina Čerņavska
1942
Lielplatones
Lielplatones
23.01.2018
12.00
Dzidra Labanovska
1937
Kalnanšu
Svētes
20.01.201814.00
Ivars Žibenko
1959
Kalnanšu
Svētes
20.01.201813.00
Voldis Pietkuns
1940
Zaļenieku
Zaļenieku
20.01.201813.00
Jānis Zandovskis-Pilvests
1937
Skambiņu
Vilces
20.01.2018
12.00
Maija Zemgale1943SniķeruLielplatones18.01.201813.00
Aleksejs Seredins1924KalnciemaValgundes17.01.201812.00
Lilita Martiņuka1947ZaļeniekuZaļenieku13.01.201812.00
Voldemārs Erels1942LielvircavasPlatones10.01.201813.00
Dainis Pluģis1961ZaļeniekuZaļenieku10.01.201813.00
Arkādijs Vjatčaņins1931BērzkrogaJaunsvirlaukas10.01.201813.00
Ilona Vaļko1987JaunciemaLīvbērzes09.01.201814.00
Ernests Freibergs1929SvētesSvētes06.01.201813.00
Ādolfs Briška1946SproģuElejas05.01.201813.00
Aleksandrs Markulis1921JaunciemaLīvbērzes05.01.201813.00
Jānis Alberts Drozdovs1936SvētesSvētes04.01.201813.00

Informācija par iepriekšējo periodu apbedījumiem kapsētās

Informācija par apbedījumiem Jelgavas novada pašvaldības kapsētās 2017.gadā
Informācija par apbedījumiem Jelgavas novada pašvaldības kapsētās 2016.gadā
Informācija par apbedījumiem Jelgavas novada pašvaldības kapsētās 2015.gadā

 

SIA "Jelgavas novada KU"
Reģistrācijas numurs: 40003410894
Juridiskā adrese: Bauskas iela 3, Eleja, Elejas pagasts, Jelgavas novads, LV-3023
Biroja adrese: Lielā iela 5/7 (2.stāvs), Jelgava, LV-3002
AS "SEB banka" LV35UNLA0050005143840

 .