Sadzīves atkritumu izvešana

SIA ”Jelgavas novada KU„ Jelgavas novadā nodrošina sauso sadzīves atkritumu savākšanu un nogādāšanu apglabāšanai poligonā. Uzņēmuma rīcībā ir 3 atkritumu savākšanas automašīnas.

Sauso sadzīves atkritumu apsaimniekošana ir samērā sarežģīts un dārgs process. Iespējams, tieši tādēļ SIA ”Jelgavas novada KU„ nesteidzās ”ielauzties„ šajā jomā uzreiz visā Jelgavas novadā, bet to darīja pakāpeniski. Vispirms pieredze tika gūta Jaunsvirlaukas pagastā, tiesa, vēl SIA ”Staļģenes komunālais dienests„ laikā. Tad, 2011.gada vasarā sauso sadzīves atkritumu izvešana šim uzņēmumam tika uzticēta arī Jelgavas novada centra zonā, jeb Vircavas, Platones, Svētes, Zaļenieku un Glūdas pagastos. Bet noslēdzoties reorganizācijas procesam uzņēmumā, kopš 2013.gada vidus SIA "Jelgavas novada KU" sauso sadzīves atkritumu izvešanu nodrošina visā Jelgavas novadā.

Jāatzīst, ka atkritumu apsaimniekošana tikai lauku apdzīvotajās vietās nav diez cik ienesīgs bizness. Attālumi ir iespaidīgi, bet savākto atkritumu daudzums neliels. Līdz ar to ir skaidrs, ka izmaksu ziņā SIA ”Jelgavas novada KU„ tikai ar grūtībām var konkurēt ar citiem pakalpojumu sniedzējiem.

SIA "Jelgavas novada KU"
Reģistrācijas numurs: 40003410894
Juridiskā adrese: Bauskas iela 3, Eleja, Elejas pagasts, Jelgavas novads, LV-3023
Biroja adrese: Lielā iela 5/7 (2.stāvs), Jelgava, LV-3002
AS "SEB banka" LV35UNLA0050005143840

 .