No 1.janvāra tiks slēgts klientu portāls mans.jnku.lv

2020-11-06

Turpinot SIA "Jelgavas novada KU" pakalpojumu kvalitātes attīstību, ar 2021.gada 1.janvāri uzņēmums pārtrauc mans.jnku.lv portāla darbību, pilnībā aizvietojot to ar jaunu un efektīvu tiešsaistes norēķinu un saziņas portālu Bill.me. Jau šobrīd Bill.me portālā ātri un droši var saņemt rēķinus elektroniski, nodot skaitītāju rādījumus un apmaksāt mūsu rēķinus.

Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu un mans.jnku.lv ikmēneša rēķinu saņemšanai un saziņai ar SIA "Jelgavas novada KU", saņems saiti reģistrācijai Bill.me.

Tie klienti kas šobrīd izmanto klientu portālu mans.jnku.lv, un līdz 1.janvārim nebūs reģistrējušies Bill.me klientu portālā, rēķinu par 2020.gada decembri un visus nākamos rēķinus saņems tikai e-pastā.

Klientus, kas šobrīd neizmanto e-pastu saziņai ar SIA "Jelgavas novada KU", bet vēlas saņemt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus un sazināties ar mums elektroniski, aicinām aizpildīt pieteikumu par pakalpojumu rēķinu saņemšanu elektroniski uz e-pastu uzņēmuma mājas lapā www.jnku.lv sadaļā Klientiem -> Jaunu pakalpojumu un/vai izmaiņu pieteikšana.