Lielgabarīta atkritumu izvešanas grafiks pavasarī

2019-03-18

Kopš 2016.gada SIA "Jelgavas novada KU" nodrošina arī lielgabarīta sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jelgavas novadā. Uzņēmuma rīcībā ir speciālā automašīna, un pietiekams skaits 8m³ atkritumu konteineru, lai piedāvātu lielgabarīta atkritumu izvešanu individuālajiem klientiem.

Savukārt, lai mazinātu apkārtējās vides piesārņošanu, sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību, lielgabarīta atkritumu konteineri 2 reizes gadā (pavasarī un rudenī) tiek novietoti Jelgavas novada ciemu centros vai citās ar pašvaldību saskaņotās vietās, Iedzīvotāji tajos bez maksas var atstāt tos sadzīves atkritumus, kas izmēru dēļ parastajos konteineros neietilpst, piemēram, mēbeles, lielo sadzīves tehniku un tml.

Kārtējā akcija tiek organizēta arī šā gada aprīļa mēnesī. Ar konkrētām konteineru novietošanas vietām un datumiem var iepazīties uzspiežot uz zemāk norādīto saiti. Aicinām iedzīvotājus būt godprātīgiem un ievērot, ka šie konteineri nav paredzēti ne ikdienas sadzīves atkritumu, ne būvgružu vai celtniecības atkritumu izmešanai. Tāpat šajos konteineros aizliegts izmest nolietotās automašīnu un traktortehnikas riepas.