INFORMĀCIJA UN PAZIŅOJUMI KLIENTIEM

01.10.2018. Informējam, ka 2018.gada 1.oktobrī Platones ciemā tika traucēta ūdensapgāde saistībā ar avāriju dzeramā ūdens sagatavošanas stacijā. Daļēji likvidējot avārijas sekas, ir atjaunota centralizēta ūdens piegāde, taču bojājumu rezultātā nedarbojas ūdens atdzelžošanas iekārtas. Iekārtu bojājumu novēršanai esam sazinājušies ar iekārtu...

SIA "Jelgavas novada KU" aicina iedzīvotājus sakopt kapavietas un aizdedzināt svecītes mirušo piemiņai visās Jelgavas novada kapsētās šī gada 24.novembrī. Šajā dienā īpaši ceremoniāli pasākumi organizēti netiks.

Informējam, ka 2018.gada 2.oktobrī Līvbērzes ciemā tika traucēta ūdens apgāde klientiem saistībā ar avāriju ūdensapgādes sistēmā. Daļēji likvidējot avārijas sekas, ir atjaunota centralizēta ūdens piegāde ciemata teritorijā, tomēr šobrīd tiek piegādāts dzeramais ūdens ar paaugstinātu dzelzs saturu, kā rezultātā ūdens var saturēt dzelzs nogulsnes....

Ņemot vērā, ka darbi kanalizācijas tīklu paplašināšanā Elejas ciemā norit pilnā sparā un iedzīvotājiem drīzumā tiks piedāvāta iespēja veikt individuālos pieslēgumus objektiem, SIA "Jelgavas novada KU" ir sagatavojusi informāciju apkopotā veidā, lai izskaidrotu pieslēguma izbūvei nepieciešamās darbības un sagatavojamo dokumentāciju.

Kopš 2016.gada SIA "Jelgavas novada KU" nodrošina arī lielgabarīta sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jelgavas novadā. Uzņēmuma rīcībā ir speciālā automašīna, un pietiekams skaits 8m³ atkritumu konteineru, lai piedāvātu lielgabarīta atkritumu izvešanu individuālajiem klientiem.