Par riepu bezmaksas nodošanu

2023-03-13

Arī šogad SIA "Jelgavas novada KU" īsteno iniciatīvu un organizē Jelgavas novada iedzīvotājiem riepu bezmaksas nodošanas akciju 2 reizes gadā ( 10. aprīlis – 10.maijam un 10.novembris- 10.decembrim). Nolietotās riepas bezmaksas varēs atstāt sekojošās vietās:

Ozolniekos, Kastaņu ielā 2 (OKSDU bāze) iedzīvotāji nolietotās riepas varēs atvest un ievietot 8m3 konteinerā darba dienās no plkst. 8 00 līdz 16 00. Teritorija ir iežogota un ārpus darba laika būs slēgta.

Elejā, Bauskas ielā 3 (SIA "Jelgavas novada KU" īpašuma pagalmā) iedzīvotāji nolietotās riepas varēs atvest un ievietot 8m3 konteinerā darba dienās no plkst. 8 00 līdz 16 00. Teritorija ir iežogota un ārpus darba laika būs slēgta.

Staļģenē, Niedru ielā 9 ( JNKU bāze) iedzīvotāji par nolietoto riepu nodošanu aicināti aizpildīt pieteikumu mājaslapā www.jnku.lv . Pēc pieteikuma saņemšanas SIA "Jelgavas novada KU" darbinieks sazināsies, lai vienotos par laiku, kurā iespējams aizvest riepas.

Līdzšinējā pieredze liecina, ka šāda kārtība un savstarpējā sadarbība motivē cilvēkus rīkoties atbildīgi un neizmest riepas neatļautās vietās.

Ārpus akcijas darbības perioda novada iedzīvotāji nolietotās riepas var nodot, aizpildot pieteikumu, kas atrodas mājaslapā www.jnku.lv.