Pārtraukumi sadzīves atkritumu izvešanā

2022-02-14

Sakarā ar masveidīgu SIA "Jelgavas novada KU" darbinieku saslimšanu ar COVID-19, ir ievērojami apgrūtināta sadzīves atkritumu izvešana visos maršrutos. Slimo gan šoferi, gan galvenais speciālists atkritumu jautājumos. 

Pirmām kārtām cenšamies iztukšot sadzīves atkritumu konteinerus pie daudzdzīvokļu māju un iespēju robežās - arī pārējiem klientiem, taču ir skaidrs, ka lielai daļai klientu atkritumi netiek izvesti. Protams, cenšamies informēt klientus, kuriem atkritumi netiks izvesti, atvainojamies, ja kāds informāciju saņem novēloti vai nesaņem vispār. 

SIA "Jelgavas novada KU" aicina ar sapratni izturēties pret esošo situāciju un atturēties no pārmetumiem uzņēmuma darbiniekiem. Līdz brīdim, kamēr normalizēsies situācija, aicinām uzkrāt atkritumus savā mājsaimniecībā iepirkumu maisiņos vai citā iepakojumā, un tiklīdz loģistikas procesi atjaunosies iepriekšējā režīmā, visi uzkrātie atkritumi tiks izvesti.

Sīkāk, par konkrētiem maršrutiem vai adresēm, kuriem atkritumi netiks izvesti, kā arī par plānoto izvešanu SIA "Jelgavas novada KU" profilā Facebook.

SIA "Jelgavas novada KU" atvainojas par sagādātajām neērtībām