Skaitītāju rādījumi un rēķini - klientu portālā: Bill.me

2020-03-23

SIA "Jelgavas novada KU" ir uzsākusi sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu www.Bill.me. Pārejas periodā līdz šī gada beigām saņemt rēķinus un nodot komercuzskaites mēraparātu rādījumus varēs gan esošajā mans.jnku.lv, gan jaunajā www.Bill.me platformā.

Pēc pārejas perioda beigām esošais klientu pašapkalpošanās portāls mans.jnku.lv tiks slēgts un saņemt rēķinus un nodot ūdens skaitītāju rādījumus varēs tikai jaunajā platformā. Lai sekmīgi turpinātu izmantot pašapkalpošanās portāla priekšrocības, klientiem savlaicīgi nepieciešams veikt reģistrāciju jaunajā tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu www.Bill.me. Informācija par reģistrācijas kārtību klientiem tiks nosūtīta uz līgumā norādītājām e-pasta adresēm.

Tāpat kā līdz šim, arī jaunajā tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformā www.Bill.me katram klientam tiks izveidots atsevišķs "Klienta profils", kurā bez maksas varēs:

  • Nodot ūdens skaitītāju rādījumus un apskatīt patēriņa vēsturiskos datus;
  • Saņemt un apskatīt rēķinus;
  • Operatīvi sazināties un saņemt informāciju no pakalpojumu sniedzēja.

Jaunā tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platforma www.Bill.me papildus iepriekš uzskaitītajām funkcijām par atsevišķu komisijas maksu piedāvā arī automātiskos maksājumus ar VISA un MasterCard bankas kartēm. Informējam, ka visi iepriekš iespējamie rēķinu apmaksas veidi paliek nemainīgi.

Papildus iepriekš minētājām priekšrocībām, Bill.me piedāvā arī mobilo lietotni gan Android, gan iOS sistēmām.

Aicinām visus, kas vēl nav reģistrējušies klientu pašapkalpošanās portālā, izvērtēt tā sniegtās priekšrocības un ērtības, un kļūt par tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformas www.Bill.me lietotājiem.