Tiek uzsākta kapitālsabiedrību reorganizācija

2022-05-05

2022.gada 2.maijā Jelgavas novada domes deputāti ārkārtas sēdē lēma uzsākt abu pašvaldības kapitālsabiedrību - SIA "Jelgavas novada KU" un SIA "Ozolnieku KSDU" reorganizāciju. Sīkāka informācija par šo lēmumu ir publicēta Jelgavas novada pašvaldības mājas lapā, sadaļā Novadu ziņas.

Būtiskākais jautājums - kā šis lēmums tieši ietekmēs esošos abu kapitālsabiedrību klientus?

Nav noslēpums, ka lielākās daļas pakalpojumu pārdale starp kapitālsabiedrībām tika veikta jau, atbilstoši Jelgavas novada domes 2022.gada janvāra lēmumiem, tādēļ šobrīd reorganizācijas process ietekmēs salīdzinoši nelielu klientu daļu:

1) SIA "Ozolnieku KSDU" pārvaldīšanā esošo māju īpašnieki. Lai neradītu pārlieku lielu noslodzi kapitālsabiedrību darbiniekiem, un netiktu kavēta kārtējo rēķinu sagatavošana, šīs mājas SIA "Jelgavas novada KU" pārvaldīšanā tiks pārņemtas 3 posmos. Pirmajā posmā, jeb jau ar maiju tiks pārņemtas nerenovētās mājas. Tas nozīmē, ka rēķinus par maiju šo māju īpašnieki jūnija sākumā saņems jau no SIA "Jelgavas novada KU" Otrais posms - pārējo, renovēto māju pārņemšana. Tā plānota no 2022.gada jūnija. 

2) centralizētā