Tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platforma Bill.me

2020-03-03

Turpinot SIA "Jelgavas novada KU" pakalpojumu kvalitātes attīstību, uzņēmums uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me.

Jau 2020.gada martā, saņemt rēķinus un nodot skaitītāju rādījumus elektroniski būs iespējams arī Bill.me.

Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu saņemšanai un saziņai ar SIA "Jelgavas novada KU" saņems reģistrācijas saiti. Pēc vienkārša un saprotama reģistrācijas procesa uzreiz būs pieejamas visas Bill.me platformas iespējas, arī mobilajā lietotnē uz Android un iOS. Vairāk informācijas par Bill.me platformas priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me.

Klientus, kas šobrīd neizmanto e-pastu saziņai ar SIA "Jelgavas novada KU", bet vēlas to darīt, aicinām aizpildīt pieteikumu par pakalpojumu rēķinu saņemšanu elektroniski uz e-pastu uzņēmuma mājas lapā www.jnku.lv sadaļā Klientiem -> Jaunu pakalpojumu un/vai izmaiņu pieteikšana.

Rūpējoties par Jūsu datu drošību, vēlamies Jūs informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.

Vienlaicīgi tiek ieviests jauns e-pasts: rekini@jnku.lv. Jau no 2020.gada aprīļa JNKU klientiem, kas saņem rēķinus e-pastā, tie tiks izsūtīti no šī e-pasta. Arī Bill.me piedāvājumi tiek sūtīti no šī e-pasta.