Diskusija ar māju pilnvarotajiem pārstāvjiem

2022-02-09

SIA "Ozolnieku KSDU" pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pilnvarotie pārstāvji februāra sākumā saņēma vēstuli ar informāciju, ka no 2022.gada 1.maija ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu Jelgavas novadā nodarboties tikai viena pašvaldības kapitālsabiedrība - SIA "Jelgavas novada KU". Tas nozīme, ka šo māju īpašniekiem savlaicīgi ir jāizvēlas cits pārvaldnieks. SIA "Ozolnieku KSDU" no savas puses iesaka izvēlēties kā pārvaldnieku SIA "Jelgavas novada KU", taču gala lēmums ir tikai māju īpašnieku kopības ziņā.

Lai pārrunātu dažādus jautājumus, kas saistīti ar pārvaldnieka maiņu, īpaši mājām, kurām ir saistības ar SEB banku un Altum par renovācijas projektiem, SIA "Ozolnieku KSDU" un SIA "Jelgavas novada KU" vadība 2022.gada 17.februārī TEAM vidē aicināja uz diskusiju to bijušā Ozolnieku novada daudzdzīvokļu māju pilnvarotās personas, kuras līdz šim apsaimniekoja SIA "Ozolnieku KSDU":

Diskusijā, kas ilga vairāk kā 2 stundas, tika pārrunāts plašs jautājumu koks, kas saistīti ar māju pārvaldīšanu. Diskusija tika ierakstīta un to ir iespējams noskatīties youtube vietnē: spiest šeit